14 листопада в приміщенні Львівського Будинку вчених відбудеться урочисте засідання з нагоди вручення премій працівникам наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів. Початок заходу – о 15.00.

На виконання Указу Президента України від 16 травня 2008 року № 444 «Про додаткові заходи щодо забезпечення розвитку наукової сфери» (зі змінами) розпорядженням т.в.о. голови облдержадміністрації «Про обласні премії для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації в 2014 році» призначено обласні премії відомим ученим і знаним фахівцям та молодим ученим і спеціалістам Львівщини.

Цьогорічне вручення премій 20 відомим ученим і 88 талановитим молодим ученим приурочене до Всесвітнього дня науки в ім’я миру і розвитку, заснованого ЮНЕСКО у 2001 році. Його громадськість щорічно відзначає 10 листопада.

В урочистостях планується участь Турянського Ю.І. – т.в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації, Колодія П.Н. – голови Львівської обласної ради, Назарчука З.Т. – голови Західного наукового центру НАН України і МОН України, академіка НАН України, Бобала Ю.Я. – голови Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Львівської області, ректора Національного університету «Львівська політехніка», професора.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу