Учора ЖДУ імені Івана Франка відвідала делегація Великопольської суспільно-економічної школи  (Республіка Польща).

Мета візиту до Житомирського державного університету імені Івана Франка проректора Великопольської суспільно-економічної школи Єжи Баб’яка, Генріка Дикчика і Тадеуша Гаренцкі – проведення переговорів з адміністрацією ЖДУ імені Івана Франка щодо налагодження наукової співпраці між університетами, участі студентів і викладачів у стипендіальних програмах та наукових проектах.

Під час майже двогодинних переговорів ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух і проректор Великопольської суспільно-економічної школи Єжи Баб’як розглянули низку освітньо-наукових питань та окреслили напрями майбутньої співпраці. Серед них – програма подвійних дипломів; програма академічної мобільності для студентів і викладачів; взаємні публікації у фахових виданнях навчальних закладів.

У результаті перемовин між ЖДУ імені Івана Франка та Великопольською суспільно-економічною школою підписано угоду про співпрацю. У ній з метою розвитку співпраці сторони домовилися здійснювати: обмін науковцями, викладачами та провідними адміністративними працівниками; спільні наукові дослідження та читання лекцій; обмін студентами; обмін інформацією, матеріалами та науковою і навчальною літературою в галузях, що становлять взаємний інтерес; спільні культурні заходи.

За словами ректора Петра Сауха, для ЖДУ імені Івана Франка започаткування такої співпраці – знакова подія, адже Великопольська суспільно-економічна школа знаходиться поблизу кордону з Федеративною Республікою Німеччина. А це означає, що в перспективі у ЖДУ імені Івана Франка у сфері вищої освіти та науки будуть і німецькі виші-партнери.

ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу