Виробники працюють над створенням екологічно чистих автомобілів, у яких як пальне використовуватимуться водневі паливні елементи і “зелена” електрика. Але три винахідники-аматори придумали паровий велосипед, що використовує замість пального тирсу.
Трійця з Корнуолла, що у Великобританії, тестує свій велосипед на місцевих болотах і сподівається, що одного прекрасного дня їхній двигун будуть використовувати для живлення будинків та інших машин.

tri-britanca-sozdalfg

За словами винахідників, це щось середнє між велосипедом і мотодельтапланом. В основі принципу роботи двигуна лежить процес спалювання тирси всередині нього. Під час горіння виділяється газ, що конденсується в пар.

Замість того, щоб крутити педалі, людина використовує свої ноги, щоб накачати повітря в камери горіння двигуна, який здатен генерувати одну кінську силу. Це робить машину втричі потужнішою за велосипед.

Винахідник – майстер Грем Валдрен – спроектував і побудував велосипед разом зі своїми друзями, один із них працює в сфері охорони здоров’я.

Зараз чоловіки перевіряють свою нову технологію на болотах і сподіваються в майбутньому побачити масове використання свого дітища.

“Ніхто не удосконалював парові технології протягом 200 років, – сказав Валдрен. – Виробники автомобілів працюють і над іншими проектами, не бажаючи розглядати варіант парових машин, тож подібні проекти не фінансуються”.

Велосипед може долати приблизно 40 кілометрів усього на одному кілограмі тирси. А для того, щоб рушити, знадобиться близько п’яти хвилин.

“Наш велосипед не замінить автомобіль і не використовуватиметься велосипедистами, – зізнається Томпсон. – Утім, технологія може використовуватися в електрогенераторах. У нас небагато дерев у Корнуоллі, але є країни, які могли б використовувати цю технологію”.

Винахідники кажуть, що експерти з Університету поновлюваних джерел енергії Ексетера вже зацікавились цією конструкцією.

За інформацією dailymail

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *