Нещодавно через волонтерів до зони АТО було передано дитячі малюнки, листівки, різноманітні плетені речі та поробки з бісеру, створені учнями Дніпропетровщини. До створення цих виробів долучились понад 300 школярів. Учні 29 шкіл області працювали разом – і молодші, і старші класи.

Для солдат української армії учні власноруч виготовили і ватно-марлеві пов’язки. За словами школярів, про необхідність таких медичних матеріалів їм розказали в одному з військових шпиталів.

_1_14159524109570-9004(2)

Свої творчі задуми діти втілювали впродовж осінніх канікул. Додаткового тижня вихідних їм вистачило, щоб намалювати безліч плакатів, підібрати в листах слова вдячності та створити десятки унікальних ляльок-мотанок.

«На Дніпропетровщині волонтерський рух, мабуть, один із найактивніших. Багато організацій і координаторів, завдяки яким ми можемо оперативно реагувати на потреби армії. Дитячі малюнки для солдатів, наче справжні талісмани. Щоразу, коли ми привозимо їх, бачимо найщиріші емоції», – розповідає волонтер Віктор Кузьменко.

Крім того, вихованці Кіровського дитячо-юнацького центру провели для шкільних волонтерських загонів майстер-класи. Діти демонстрували свою майстерність у бісероплетінні, в’язанні, петриківському розписі та вишивці стрічками.

У комунальному закладі освіти «Середня загальноосвітня школа № 10 ім. І. І. Манжури» для старшокласників провели урок мужності з участю героїв АТО – бійців батальйону «Дніпро-1» та Криворізької 17-ї танкової бригади. Військові, які пройшли випробування боями під Маріуполем і в с. Пісках Донецької області, закликали дітей любити та поважати не лише свою, а й усі інші країни і нації.

           За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *