У Китаї допитали 70 дітей католицької недільної школи, яку закрили - 12.07 китайская школаВлада міста Урумчі Синьцзян-Уйгурського автономного району (Китай) допитала 70 дітей католицької недільної школи, затримали сімох викладачів, а саму школу закрили.

«Це наступний великий інцидент переслідування владою домашніх церков в Сіньцзяні, що стався в липні. На початку місяця в районі Шатянь працівники управління державної безпеки провели обшук вдома у пастора Чжун Шугуан. У нього забрали проектор і книги, які досі  не повернули», – розповідає католицький пастор і вчитель Фу.

Пастор Фу також пояснив, що навчання Слова  Божого дітей під час канікул не порушує жодних законів Китаю. За його словами, в конституції КНР, а також у всіх офіційних документах, що регламентують релігійну діяльність, ідеться, що влада не повинна втручатися в збори людей у будинку для молитов.

Зазначимо, що домашні церкви в Китаї, що також називають підпільними церквами, переважно католицькі і протестантські. Вони не хочуть вступати в Патріотичну асоціацію католиків Китаю, що вимагає визнання верховенства влади компартії, а не Бога.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *