Луцькі школярі подбали про військових і придбали лазерний далекомір. Апарат передали артилеристам з 51-ї окремої механізованої бригади. За два тижні у школі № 2 зібрали 11 тисяч гривень, на які з допомогою волонтерів і придбали необхідну для військових річ.

У багатьох учнів хтось та перебуває в зоні АТО, тому про війну, хоч і неоголошену, діти знають дуже добре, як і про те, що їхні рідні пішли воювати за Україну, за збереження її кордонів.

Першим почав збирати кошти для військових Сашко Шмаглій. Він вирішив допомогти однокласниці Каті, в якої батька мобілізували до армії. Дідусь допоміг зробити йому скарбничку, і хлопчик поповнював її своїми кишеньковими грошима. На Волині і в Луцьку зокрема діють потужні волонтерські центри, тож діти про це чули, як і про те, що фактично армію утримує народ. Непомітно акція поширилася по школі – її підтримали всі класи.

За збігом обставин отримати прилад приїхав боєць бригади Олег Магильонич, який є випускником цієї школи. Очевидці розказують, що це була неймовірно емоційна зустріч.

За матеріалами volynnews.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу