П’ятирічний британець індійського походження став наймолодшим у світі кваліфікованим комп’ютерним фахівцем після проходження іспиту Microsoft Windows.
Аян Куреши тільки-но почав відвідувати початкову школу, але вже успішно склав тест в Університеті Бірменгема і став сертифікованим ІТ-спеціалістом Microsoft.

При цьому він встановив новий світовий рекорд, виявившись наймолодшим серед усіх людей, хто пройшов іспит Microsoft. Аяну вдалося зробити це у віці п’яти років і 11 місяців. До цього часу рекорд належав шестирічному пакистанцеві Мехрозу Явару.

Аян вперше познайомився з комп’ютером, коли йому було лише три роки. Його батько, 43-річний Асі, помітив любов дитини до техніки і почав допомагати йому розвиватися.

ІТ-консультант облаштував синові удома комп’ютерну лабораторію і почав готувати його до комплексного тестування Microsoft. Через п’ять місяців навчання Аян склав тест “Підтримка ОС Windows 8.1” разом із кількома дорослими кандидатами. Варто зазначити, що хлопчик впорався з двогодинним тестом достроково.

Як розповідає батько, хлопчик дуже зацікавився комп’ютерами у віці трьох років. Саме тоді батько й почав розповідати синові про апаратне та програмне забезпечення, а також про встановлення програм.

“Я виявив, що він запам’ятовує все, що я розповідаю, тож я побудував комп’ютерну лабораторію в нашому будинку, щоб він міг займатися, – продовжує Асі. – Я показав йому, як встановити Windows, а потім вирішив підготувати його до іспиту . Було непросто, але він все ж таки зміг отримати сертифікат”.

Коли Аян і його батько приїхали в університет, спостерігачі були приголомшені, побачивши такого юного кандидата, що й спершу не хотіли допускати хлопчика до іспиту. Втім, телефонний дзвінок у Microsoft вирішив проблему, і Аян зайняв своє місце за комп’ютером разом з іншими дорослими кандидатами.

Хлопчик ще не вирішив, чим хотів би займатися, коли виросте, але припускає, що його майбутня робота буде пов’язана з математикою й обчислювальною технікою, пише Mail Online.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *