21 листопада Указом Президента України від 13.11.2014 № 872/2014  в Україні встановлено День Гідності та Свободи.

День Гідності та Свободи – утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

19 листопада 2014 року о 16.00, в переддень Дня Гідності та Свободи,  в Українському колежі імені В.О. Сухомлинського (СШ № 272) (вул. Луначарського, 5-А) відбудеться круглий стіл лідерів учнівського самоврядування міста Києва «Революція Гідності. Точка відліку» в рамках військово-патріотичного проекту учнівської молоді столиці «Нам Україна вище над усе!».

У засіданні круглого столу візьмуть участь представники районних рад учнівського самоврядування, педагогічної та батьківської громадськості, районних Управлінь освіти, Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, учасники Революції Гідності.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу