Саме на вас держава покладає великі надії, саме ви маєте стати рушійною силою в процесі модернізації країни. У недалекому майбутньому вам керувати підприємствами, економікою, фінансами, розвивати вітчизняну науку, охорону здоров’я, освіту та культуру. Впевнений, що завдяки наполегливості, працьовитості та цілеспрямованості ви досягнете успіху в житті.

Студентство завжди попереду суспільних перетворень, його кращі представники, і це підтвердить історія, неодноразово доводили відданість своїй Батьківщині. Сьогодні наша молодь згуртувалась у рішучий і дієвий рух  до європейських норм та цінностей.

Міністерство освіти і науки України вже дало старт реформам в освіті. Нещодавно прийнятий Закон «Про вищу освіту» – це не тільки інструмент для здобуття широкої автономії вищими навчальними закладами, а й реалізація інтелектуального потенціалу кожної молодої людини, яка прагне здобути якісну освіту та знання.

Закликаю студентство не залишатися осторонь цих перетворень та об’єднатися навколо реформ, адже за освітою –  процвітання нашої держави.

Досягти помітних результатів дуже складно без постійної роботи над собою, бажання ставити цілі та уміння досягати їх. Успіх кожного з вас залежатиме насамперед від власного бажання вчитися і розвиватися.

Бажаю всім студентам миру та злагоди, натхнення у навчанні, успішного поступу на професійному шляху. Хай студентські роки дадуть потужний старт майбутньому, а педагоги і викладачі стануть вашими першими партнерами на шляху до мети.

З повагою,

Міністр освіти і науки Сергій Квіт

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *