17 листопада 2014 року відбулась зустріч заступника міністра освіти і науки Павла Полянського з директором благодійного фонду LEGO Foundation Майклом Ренвілардом (Королівство Данія).

Одним з основних питань зустрічі було обговорення подальшої співпраці Міністерства із благодійним фондом ЛЕГО Фаундейшн та продовження Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та ЛЕГО Фаундейшн (Програма Сприяння Освіті), що підписаний у 2010 році. Зокрема, обговорено питання подальшої роботи дошкільних навчальних закладів Донецька, залучених до проекту.

Сторони погодились, що розвиток зазначеного проекту в Україні є дуже важливим, тому найближчим часом Меморандум буде продовжено.

Нагадуємо, що сьогодні до проекту «Сприяння освіті» залучено 73 дошкільні навчальні заклади України (по 10 ДНЗ у містах: Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Одеса та Харків і 23 ДНЗ у місті Києві).

У рамках програми «Сприяння освіті» протягом трьох років було проведено низку семінарів, тренінгів, виставок та інших заходів.

Експрес-моніторингове дослідження стану впровадження Програми ЛЕГО-конструювання показало, що в рамках  Програм розвитку дитини дошкільного віку заняття з ЛЕГО-матеріалом сприяють розвитку необхідних видів діяльності (зображувальній, ігровій, пізнавальній), формують і розвивають  просторову орієнтацію, дрібну моторику, сенсорне уявлення, можуть бути використані всіма спеціалістами на всіх напрямах навчання, корекції та розвитку дитини дошкільного і шкільного віку.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу