Крайній термін подачі заявок на отримання стипендії – 31 січня 2015 року.
Коледж Європи заснований у 1949 році в Брюгге (Королівство Бельгія) і в 1992 році в Натоліні (Варшава, Республіка Польща), є найстарішим і найпрестижнішим вищим навчальним закладом Європейського Союзу.

Кандидати, які є громадянами України, можуть подати заявку на повну стипендію. Ця стипендія покриває академічні витрати, проживання, харчування та транспортні витрати. Дізнатися більше інформації щодо надання стипендій можна за посиланням https://www.coleurope.eu/website/study/admission/scholarships/scholarships-university-graduates-coming-european-neighbourhood.

Студенти-історики також можуть подати заявки на здобуття стипендій, що пропонуються кафедрою Європейської цивілізації. Дізнатися більше інформації щодо надання стипендій можна за посиланням https://www.coleurope.eu/website/study/admission/scholarships/college-europe-offers-history-graduates-scholarships-study-its.

Запрошуються до участі й випускники. Кандидати повинні мати ступень магістра або навчатися в магістратурі.

Для отримання більш детальної інформації щодо академічної пропозиції й процесу відбору для здобуття стипендій, будь ласка, звертайтеся по інформацію на веб-сайт www.coleurope.eu

Отримати інформацію також можна, написавши на електронну адресу info.admissions@coleurope.eu

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.