У рамках учнівської науково-практичної конференції «Крок у зоряне майбутнє» відбулося відкриття астрономічної обсерваторії Київської МАН. У заході взяли участь юні дослідники – члени секцій «Астрономія та астрофізика», «Аерофізика та космічні дослідження» Київської МАН, школярі київських загальноосвітніх закладів, вчителі та почесні гості, повідомили в прес-службі КМДА.

У вітальних словах президента Малої академії наук України, члена-кореспондента НАН України С.О. Довгого, президента Української астрономічної асоціації, академіка НАН України Я.С. Яцківа та першого заступника директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва В.Ю. Челомбітько звучала неприхована радість за реалізовану можливість участі юних астрономів у серйозних наукових дослідженнях та побажання якомога повніше задовольнити свої пізнавальні інтереси та допитливість, а тим, хто пов’яже власне професійне зростання з астрономією, фізикою, космосом, – великих наукових успіхів і відкриттів.

Закінчилося свято учнівською науково-практичною конференцією вихованців секцій відділення «Фізика та астрономія» Київської МАН.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *