Учора на території Євроклубу ЖДУ імені Івана Франка до Міжнародного дня студента пройшла фотосушка «Неоголошена війна». Автор фотосвітлин – випускник ННІ філології та журналістики, журналіст за професією, солдат 26-ї Бердичівської артилерійської бригади Олександр Крижанівський.

За час п’ятимісячного перебування в зоні антитерористичних операції Олександр зробив понад 4 тисячі фотографій. 60 із них були відібрані самим фотографом та його друзями та представлені на фотоаукціоні.

З допомогою фотографій автор хотів показати армійський побут і те, як військові відстоюють нашу державу. Більшість фото були зроблені ще влітку, адже демонстрація теперішніх світлин могла призвести до порушення військової таємниці.

Це вже другий подібний фотоаукціон, який представляє фотограф-військовий. Перший відбувся близько місяця тому і мав назву «100 днів в АТО». Кардинальну зміну назви Олександр пояснив так:

«Зараз виставка має назву «Неоголошена війна», оскільки те, що відбувається сьогодні, це не антитерористична операція, це – війна. Хоча всі про це говорять, але ніхто не хоче визнати повністю на рівні держави».

Зазначимо, що серед відвідувачів фотовиставки була і керівник департаменту сім’ї,  молоді та спорту Світлана Гресь, а також прес-секретар 8-го армійського корпусу Володимир Вовкогон.

 «Виставка нагадує нам про те, що ми маємо вболівати за наших військових», – зазначила Світлана Гресь.

Фотовиставка тривала протягом дня, всі охочі мали можливість із нею ознайомитися. Також відвідувачі могли придбати вподобані світлини після завершення фотовиставки.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу