Триває відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії - 112У розпалі – відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії. Близько 50 авторів віршів і малюнків уже встигли зареєструватися, надіславши свої заявки на електронну адресу фестивалю.

Нагадуємо, що для відновлення у суспільстві й у дитячому середовищі інтересу до поезії, активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку та молодших школярів, популяризації кращих вітчизняних творів та сучасних авторів, поповнення фондів дошкільних та шкільних бібліотек зразковими сучасними виданнями та поетичними творами міністерство з участю творчих спілок, провідних дитячих поетів і відомих митців вперше оголосило Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії.

У період до 10 вересня триває відбірковий етап конкурсу. Для участі необхідно надіслати заявку з позначкою номінації (відповідно зразка) та вірш чи сканований малюнок на електронну адресу Festpoetiv2012@ukr.net. У рамках кожної номінації одним автором може представлятися не більше 3-х віршів, малюнків.

У Всеукраїнському, заключному, етапі конкурсу, який відбудеться в. Києві 24 жовтня  2012 р., візьмуть участь автори творів, робіт, відібрані журі.

Номінації  Фестивалю:   

І.  Кращий  вірш  поетів:                                        

1.  «Для немовлят»

2.  « Для дітей віком  від 1 до 3 років

3.  «Для дітей віком  від 3 до 6 років »

4.  «Для молодших школярів »

  ІІ. Кращий  дитячий  вірш:                                        

 1. 1.     « Вірші  дітей до 6 років»
 2. 2.     «Вірші молодших школярів » 

ІІІ.  Кращий дитячий малюнок ( ілюстрації ) до віршів:

 1. 1.      «Роботи дітей  до  6 років»
 2. 2.      «Роботи молодших школярів»

Учасники Фестивалю:

  –  дитячі  поети;

  –  діти  до 10 років  (поети, художники).

Триває відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії - 34

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

10 коментар до “Триває відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії”
 1. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як і коли Організатори будуть зв’язуватися з лауреатами Фестивалю (тими, чиї вірші не опубліковані на сайті для голосування) і чи будуть їх запрошувати на фінал 24 жовтня?

  1. Доброго дня!
   ЗАПРОШУЄМО учасників Фестивалю ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ЗАКЛЮЧНОГО ЕТАПУ, що відбудеться 24 жовтня 2012 року з 9.30 до 13.00 у Київському міському будинку вчителя, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 57. Просимо всіх, хто планує приїхати на фінал, повідомити про це електронним листом на адресу: Festpoetiv2012@ukr.net, у темі вкажіть:”Участь у фіналі”.
   Під час проведення заключного етапу відбудеться виставка дитячих робіт-ілюстрацій до віршів, ярмарок-виставка дитячої літератури, урочистості з нагоди нагородження лауреатів Фестивалю тощо.
   Учасників конкурсу в номінації «КРАЩИЙ ДИТЯЧИЙ МАЛЮНОК (ІЛЮСТРАЦІЯ) ДО ВІРШІВ» просимо до 23 жовтня 2012 року НАДІСЛАТИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИСТАВКИ ОРИГІНАЛИ СВОЇХ РОБІТ на поштову адресу міністерства: 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, каб. 212.
   Ця інформація опублікована також у розділі КОНКУРСИ на порталі ПедПРЕСА

 2. Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи відсутність на сайті робіт учасника в рубриці «Вірші молодших школярів » означає, що вони не приймають участь у конкурсі? Чи Ви ще виставлятимете роботи?

 3. Доброго дня! підкажіть, будь ласка, чи надсилалося учасникам повідомлення про те, що їх заявку прийнято? І ще, я так розумію, що неопубліковані на сайті Педпреси вірші все ще мають шанс на певне місце?

  1. Из-за очень большого количества рисунков, к сожалению, они не будут выставлены на портале. Но во время проведения финальной части конкурса будет открыта отдельная выставка, где будут выставлены все работы конкурсантов.

 4. Скажіть, будь ласка, де можна ознайомитися з роботами конкурсантів та проголосувати?

  1. Через велику кількість робіт, які надійшлі в останні дні прийому заявок, і технічні проблеми пов’язані з цим, початок голосування довелося трохи відкласти. За кілька днів ми виправимо ситуацію. Про старт голосування ми повідомимо на головній сторінці порталу, у наших групах у соцмережах. Проголосувати можна буде у розділі КОНКУРСИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *