На острові Хортиця проведено Всеукраїнську патріотичну молодіжну акцію «Запорізька слава – 2014»
Нещодавно на острові Хортиця за ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації та за підтримки Всеукраїнської федерації «Спас» проведена Всеукраїнська патріотична молодіжна акція «Запорізька слава – 2014». 

Учасниками акції стали учні та вихованці загальноосвітніх, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладів Київської, Житомирської, Рівненської, Дніпропетровської, Львівської, Хмельницької, Херсонської, Полтавської, Одеської, Сумської, Запорізької областей, а також міст Києва і Запоріжжя.

Під гаслом «Козацькому роду нема переводу!» команди молодих, активних і небайдужих з’їхались на козацький острів, щоб осмислити славне минуле, відчути міць випробувань, жагу до перемоги та братню єдність цілого народу у визначальний для всіх нас час, час боротьби за волю і соборність України.

Під час заходу команди змагалися з таких дисциплін: військово-прикладна смуга, складання-розбирання автомату Калашникова, стрільба з пневматичної гвинтівки, метання списа та ножа, боротьба на поясах, змагання «Лава на лаву», фехтування на шаблях. Також для команд проведений тренінг «Військово-тактична гра» з використанням пейнтбольної зброї, на ньому також навчали наданню домедичної допомоги в умовах бойових дій.

На згадку про збір кожна команда отримала горщик зі славною запорізькою землею з дубовим пагінцем – нащадком величного Запорізького дуба.

Учасники української патріотичної молодіжної акції «Запорізька слава – 2014» вкотре довели, що в Україні патріотично спрямована, мужня і завжди готова до звершень молодь.

Тож шануймо славні традиції українського народу! Вклоняймося духу і волі гордих велетнів-героїв! Пишаймося дужими захисниками України! Адже слава козака – у славі Батьківщини!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу