У рамках діяльності Центру науки та мистецтва DIYA (розташований у павільйоні кіностудії Довженко) 22, 23 та 26 листопада відбудуться покази вистав у виконанні столичних театрів. Організатори: ГО “Міжнародний соціально-культурний проект “Джойфест” та Мала академія наук України.

Нещодавно започаткований благодійний театрально-просвітницький проект продовжує дарувати можливість киянам і гостям міста безкоштовно відвідати низку вистав, представлених кращими народними та професійними театрами Києва.

У День свободи, 22 листопада, о 18:00 вашій увазі буде запропоновано поетичний та видовищний перформанс “Маніфестъ”, що народився майже рік тому під час подій Євромайдану, він присвячений Небесній сотні. Вистава про свободу, революцію, кохання, життя. Виконує Театр “Студія 5.1”.

У неділю, 23 листопада, о 18:00 Театр “Маскам Рад” представляє славетну, водночас філософську та ліричну трагікомедію від відомого драматурга Григорія Горіна “Той самий Мюнхгаузен”. Де знаходиться межа між правдою та брехнею? Чи так необхідно жити під гнітом жорсткого суспільства? Чому не можна зрікатися самого себе та своїх мрій? Як боротися за своє кохання? Про це і про все інше – у виставі “Той самий Мюнхгаузен”.

У середу, 26 листопада, о 19:00 на глядачів чекає зворушлива вистава за п’єсою Івана Вирипаєва “Валентинів день” у виконанні акторів Театру-студії Splash. Ця вистава є продовженням п’єси Михайла Рощіна “Валентин і Валентина”, де розповідалося про нещасливе кохання двох юних осіб, яким батьки не дозволяли бути разом. “Валентинів день” – це мудрий доказ того, що справжнє кохання неможливо заборонити. Цим тільки можна зламати життя. На вас чекає історія саме про справжнє кохання, справжні пристрасті і справжні людські трагедії.

Нагадаємо, театральне життя Центру науки та мистецтва DIYA почалося з проведення Другого міжнародного фестивалю народних театрів та аматорського мистецтва JoyFest і показом вистави “Ікар” від Театру “Студія 5.1”. У грудні на відвідувачів майданчику Diya чекають покази кращих зразків світової драматургії, дитяча новорічна програма та цікаві майстер-класи з акторської майстерності.

 Адреса: пр. Перемоги, 44; ст.м. “Шулявська”; центральна прохідна кіностудії ім.О.Довженка (павільйон Малої академії наук України “Diya”).

Вхід безкоштовний для усіх! Запрошення для входу на територію кіностудії можна отримати на прохідній у день проведення перед виставою.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу