Днями в ЖДУ імені Івана Франка відбувся фестиваль «Листопад FEST». Цей мистецький захід є творчим конкурсом, де перемагає той, кого своїми оплесками підтримає більшість глядачів.

За вісім років існування фестиваль перетворився на відкритий. А це означає, що в ньому беруть участь не лише студенти-філологи і журналісти, а й колеги з інших факультетів та інститутів університету. Цьогоріч творчий конкурс провели на підтримку засновника та натхненника заходу – відомого поета і прозаїка, професора університету Володимира Шинкарука. Під час концертних виступів усі небайдужі могли долучитися до збору коштів на лікування наставника, який нині бореться за життя у відділенні інтенсивної терапії Житомирської обласної лікарні імені О. Ф. Гербачевського.

Концертна програма мистецького заходу вразила глядачів надзвичайною різноплановістю, адже студенти дивували присутніх своїми талантами: танцювали, співали та читали поезії. А ведучі концерту підтримували гарний настрій своїми жартами.

Ф_5 переможецьВизначити переможця фестивалю було надзвичайно складно, адже всі учасники виявились неймовірно талановитими. Проте за рішенням глядачів володарем призу глядацьких симпатій став Георгій Пархомчук, який виконував пісню групи The Beatles під акомпанемент фортепіано Олеся Ткачука.

Також на відкритий фестиваль завітали гості, які показали глядачам власні виступи. Зокрема талановиті випускники ЖДУ імені Івана Франка: телеведучий, журналіст, гуморист Віктор Мельниченко, режисер, представник університетського соціально-інтерактивного «Театру Життя», викладач соціально-психологічного факультету Сергій Товщик і музикант, поетеса, композитор, викладач інституту філології та журналістики Ольга Макарова.

На завершення фестивалю у головній актовій залі університету традиційно пролунав гімн інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка.

ЖДУ імені Івана Франка

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *