Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка взяв участь у  XXVI міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2014» та виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та Товариство «Знання» України.

В урочистому відкритті взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич, президент Національної академії педагогічних наук України, академік Василь Кремень, заступник міністра освіти і науки України Павло Полянський.

Відкриваючи виставку, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич наголосила на стратегічній ролі освіти, що є базовим соціально-економічним і духовним показником розвитку українського суспільства, а також акцентувала на тому, що ця виставка надзвичайно важлива для молоді, яка тільки робить свій життєвий вибір.

 До вітальних слів приєднався президент Національної академії педагогічних наук України, академік Василь Кремень, він наголосив, що тільки ті країни, які обирають освіту як пріоритет, можуть претендувати на передові позиції.

Під час виставки відвідувачі, майбутні абітурієнти та їхні батьки дізналися про підготовчі програми університетів, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з вступних предметів, кар’єрні перспективи студентів, рівень працевлаштування випускників та іншу актуальну інформацію з питань освітньої діяльності вищих навчальних закладів.

Цього року участь у виставці взяли понад 100 провідних українських і закордонних навчальних закладів, представники яких поінформували відвідувачів про особливості вступу та отримання вищої освіти на бакалаврських і магістерських програмах.

 Серед представлених на виставці 100 вишів більше половини навчальних закладів й освітніх організацій були з Великої Британії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Франції, Австрії, Німеччини, Японії, Ірландії, Канади, Швейцарії та Греції. Свої досягнення у науковій та освітній діяльності представив і Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Наукові досягнення та здобутки ПолтНТУ привернули увагу почесних гостей виставки: і голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілії Гриневич, і президента Національної академії педагогічних наук України, академіка Василя Кременя. Оглядаючи експозицію нашого навчального закладу, член Наглядової ради ПолтНТУ, академік Василь Кремень наголосив, що нині університет забезпечує якісну підготовку висококваліфікованих фахівців, які формують інтелектуальну еліту нашої держави.

На XXVI міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2014» наукові та інноваційні здобутки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка високо оцінили організатори виставки. У номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді» ПолтНТУ отримав гран-прі за розгалужену систему науково-освітньої підготовки фахівців із вищою освітою. Адже університет пропонує молоді 30 програм підготовки ступеня бакалавра та 42 програми магістратури зі спеціальностей, що дуже актуальні на сучасному ринку праці.

Світлана Ревенко,
Центр доуніверситетської підготовки ПолтНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу