Поради фахівців допоможуть батькам підготувати дитину до першої зустрічі з зубним лікарем.

Під час перших відвідин стоматолога головне – не налякати малюка. Перший візит повинен бути нетривалим.
Краще не починати лікування одразу ж. Стоматолог і малюк просто знайомляться, лікар  шукає підхід до дитини, налагоджує з нею контакт і довірчі стосунки.
Щоб діти не відчували страху перед лікарями, треба привчати їх до регулярного відвідування стоматологічних клінік для профілактичних оглядів. Існує спеціальна програма, згідно з якою необхідно приходити на прийом до лікаря-стоматолога кожні півроку, навіть якщо малюк ні на що не скаржиться. Батьки можуть не помітити маленької дірочки, з якої і починаються великі проблеми. Карієс на молочних зубах поширюється дуже швидко!
Навіть якщо з молочними зубами все гаразд, відвідування лікаря не буде зайвим. Малюк навчиться сидіти в кріслі стоматолога, широко відкривати ротик. Тут головне – підтримати в дитини цікавість до таких походів, залучити до гри.
Якщо у малюка до моменту перших відвідин лікаря вже виникла проблема з зубками, дуже хвилюватися також не варто. Сучасні методики дають змогу проводити лікування майже безболісно, а від початкового карієсу і поготів можна спробувати позбутися без участі бормашини. Наприклад, можна лікувати його препаратами на основі срібла або тими, що містять фтор. Якщо доводиться вдаватися до знеболення, то завдяки анестезії у вигляді спрею або гелю можна обійтися без страхітливого майже для всіх діток уколу.

За матеріалами www.moirebenok.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу