В Міністерстві освіти і науки України заступник міністра Борис Жебровський підбивав підсумки минулого року – для позашкілля. Під час вебінару з областями обговорювали здобутки 2013-го та підготовку до IV Всеукраїнської виставки-звіту «Країна юних майстрів», що її назвали змістовним підсумком Року дитячої творчості.

Понад 1 000 працівників позашкілля з допомогою Освітнього порталу «Педагогічна преса», який забезпечував трансляцію, мали змогу поставити нагальні запитання щодо виставки. Цікавилися і кількістю учасників, і забезпеченням обладнанням для експозиції, і складом журі.

Заступник міністра дав ґрунтовні відповіді та попросив освітян не обмежувати себе в творчості і не забувати про основну мету проекту – поділитися власним досвідом і перейняти чужий.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

4 коментар до “Вебінар-нарада з питань позашкільної освіти та підготовки до IV Всеукраїнської виставки-звіту «Країна юних майстрів»”
 1. Шишацький будинок дитячої та юнацької творчості Полтавської області :

  Доброго дня! Які вікові обмеження претендентів на участь в конкурсі?

 2. Доброго дня! У мене питання суто технічного характеру. Як саме буде проводитись даний вебінар? Так як і завжди – потрібно просто зайти у кімнату вебінару, підключити колонки та слухати повідомлення, а питання, які виникатимуть по ходу вебінару, писати у чаті? Чи потрібно підключати ще й мікрофон (у листі сказано що це буде селекторна нарада).
  Завчасно вдячна за відповідь!
  З повагою, Ірина

  1. Вітаю.
   Для підключення до вебінару потрібно з головної сторінки перейти на цю сторінку, натиснувши закладку меню “ВЕБІНАРИ”. Для перегляду трансляції відео – натиснути на плеєр. Трансляція відбувається через американський сервер, тому затримка відео буде приблизно 5 секунд.
   Запитання та пропозиції потрібно писати у чаті – вказавши своє прізвище та навчальний заклад. Журналіст, присутній на нараді, буде озвучувати Ваші запитання.
   ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ: НЕ ПИШІТЬ БЕЗЗМІСТОВНІ ЗАПИТАННЯ ТА ПРОСТО ВІТАННЯ. Цим Ви зповільнюєте обробку запитань.
   З повагою, Адміністратор освітнього порталу “Педагогічна преса”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *