До переліку найбільш інноваційних шкіл і педагогів світу, який щорічно складається в рамках програми Microsoft, увійшли дві українські школи і дев’ятеро вчителів.

До рейтингу Showcase Schools увійшли школи, які активно використовують мобільні і хмарні технології в навчальному процесі, пише Аin.ua. Такими в Україні було названо Новопечерську школу в Києві та Ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті. Усього до списку потрапили понад 150 шкіл і 800 викладачів з усього світу.

До другого списку – Microsoft Innovative Expert Educators – увійшли дев’ятеро українських викладачів із різних регіонів країни. Серед них – освітяни з Вінниці, Жмеринки, Дніпропетровська та Києва. У цей список номінуються вчителі, які застосовують прогресивну педагогіку й активно використовують новітні технології в роботі з учнями. Звання експерта свідчить про досягнення викладача як в освітній, так і в технологічній сферах. Такі вчителі допомагають учням краще підготуватися до професій майбутнього, і можуть бути прикладом для своїх колег в освітньому процесі.

У рамках програми педагоги отримають безкоштовні ліцензії Office 365, а також нову можливість для свого професійного розвитку: вони візьмуть участь у розіграші поїздки на Світовий освітній форум, що пройде у квітні 2015 року в американському Редмонді.

Рейтинги Microsoft Showcase Schools і Microsoft Innovative Expert Educators складаються щорічно. Організатори зазначають, що цьогоріч кількість шкіл і викладачів, що до них увійшли, збільшилася приблизно втричі, а кількість педагогів, які активно використовують технології в освітній сфері, зросла в багато разів.

За матеріалами gazeta.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *