10 липня в ННІ іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка урочисто закрили Четверту Міжнародну літню школу соціальної науки в Україні. Вона тривала з 4 до 10 липня включно.

Як повідомляє прес-центр університету, не міг залишити поза увагою подію ректор ЖДУ імені Івана Франка – університету-партнера проведення Четвертої Міжнародної літньої школи соціальної науки в Україні – професор Петро Саух. «Коли ми будемо єдині, будемо дивитися в один бік, житимемо і сприйматимемо цей світ за новими підходами – соціально-гуманітарні перспективи розвитку міжнаціональних та міжнародних відносин будуть унікальними», – зазначив у заключному слові Петро Саух.

Сертифікати учасника Четвертої Міжнародної літньої школи соціальної науки в Україні  та книги-подарунки  «ЖДУ імені Івана Франка», «Україна на межі тисячоліть. Трансформація духу і випробування національним буттям» вручив присутнім ректор університету Петро Саух.

Думками з приводу закриття чергової Міжнародної літньої школи соціальної науки в Україні поділились її учасники:

Улам Блакер, професор славістики, Кембриджського університету, Велика Британія: «Займаюся проблемою культурної пам’яті українців та поляків, її відображенням у суспільстві та літературі. Школа була цікавою та інтенсивною».

Амандін Регане, дослідник Центру вивчення Східної Європи, Кавказу і Російського Світу (CERCEC), Вища Школа Соціальних Наук, Париж, Франція: «Вразив рівень учасників, їх вміння спілкуватися, чути інших. Одна з переваг школи – це те, де вона проходила. Умови роботи були дуже добрі. Важливо, що була можливість оглянути памятні міста Житомира і повязати проблеми над, якими працюємо з більшим спектром питань».

Керстін Бішль, професор Університету Гумбольдта, Німеччина: «Під час роботи школи ми обговорювали різні проблеми, слухали презентації та обмінювалися думками. Усе було дуже цікаво».

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу