Днями до ЖДУ імені Івана Франка в рамках «Мистецького проекту» інституту філології та журналістики завітав ініціатор створення та впровадження української національної валюти, банкір, професор, меценат і заслужений діяч мистецтв України Володимир Матвієнко.

Метою візиту відомого українця було спілкування зі студентами Житомирського державного університету. Володимир Матвієнко прочитав франківцям лекцію під епіграфом «Усе велике починається з любові».

Шановний гість розповів свою біографію, поділився зі студентами цікавими історіями з власного життя. Професор ознайомив присутніх з особистими поглядами на любов, кохання, шлюб і виховання дітей. Також Володимир Павлович не оминув увагою і проблематику сучасних подій в Україні, намагався дати пояснення виникненню такою важкої ситуації в країні. «Пріоритетним питанням сьогодні є саме патріотизм. Ми маємо те, що самі зробили. Але тепер народ повстав і вимагає змін», – зазначив Володимир Павлович.

 Основною ідеєю лекції був заклик до студентства про любов до жінки, матері і Батьківщини, пам’ять українських традицій і вічних людських цінностей. «Віра в божественний розум і жінок дає силу українському народові», – наголосив Володимир Матвієнко.

Під час зустрічі з відомим українцем студенти ЖДУ імені Івана Франка мали можливість ознайомитися й з творчим напрацюванням Володимира Матвієнка, який не лише своїм автографом повернув державі її історичну одиницю, а й створив низку прекрасних лірико-патріотичних пісень, поетичних збірок. У творчому доробку Володимира Павловича понад 100 пісень, які виконують народні артисти України Ані Лорак, Наталія Бучинська, Ірина Шинкарук та інші.

Франківці були вражені багатогранним талантом Володимира Матвієнка і його неабияким життєвим досвідом. На знак вдячності за цінні життєві поради студенти інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка подарували державному діячу України квіти.

ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу