Випускник Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Денис Нагорний героїчно бере участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України в зоні АТО. У ході виконання бойових завдань колишній студент факультету нафти газу та природокористування проявив високий професіоналізм, мужність і зразкове виконання службових обов’язків, наказів командирів та начальників, за що й був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Проявивши себе сумлінним, старанним і здібним у навчанні студентом, протягом навчання з військової підготовки Денис показав себе як дисциплінований, морально стійкий курсант, який добре засвоїв знання, уміння та навики, необхідні для успішного вирішення завдань під час проходження служби на первинних офіцерських посадах.

У колі однокурсників він користується непорушним авторитетом. Це підтверджується тим, що Денис Нагорний успішно поєднував обов’язки старости академічної групи та командира групи з військової підготовки за програмою офіцерів запасу.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка виховує справжніх патріотів, які здатні виступити на захист незалежності та територіальної цілісності нашої Батьківщини.

За інформацією ПолтНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу