Нещодавно проходило свято краси і стилю – конкурс перукарського мистецтва “Снігова королева – 2014”. У ньому брали  участь студенти 1-2 курсів вищих навчальних закладів і ПТНЗ України з професії перукар. Приємно зазначити, що серед інших учасників заходу є представники професійно-технічних навчальних закладів Закарпаття, де здійснюється підготовка з професії перукар (перукар-модельєр). Це – 19 учнів із трьох ПТНЗ області: четверо учасників з Хустського професійного ліцею сфери послуг та Державного навчального закладу “Мукачівський центр професійно-технічної освіти”, решта – з Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету.

У наш час, коли стрімко розвивається індустрія краси, зокрема перукарське мистецтво, проблема підготовки для сфери послуг працівників, адаптованих до умов сучасного виробництва, набуває особливої актуальності. Йти в ногу з часом, володіти новими технологіями повинні насамперед викладачі та майстри виробничого навчання. З метою вивчення сучасних технологій, підвищення рівня професійної культури, набуття нових професійних компетенцій організовуються цільові курси, семінари, семінари-практикуми, майстер-класи.

17 листопада підбито підсумки півфіналу конкурсу “Снігова королева – 2014” і проведено церемонію нагородження.

Учасники конкурсу створювали цілісний образ моделі, що поєднував усі складові образу: макіяж, костюм, зачіску, манікюр, аксесуари, типаж моделі відповідно до обраної номінації.

Журі визначило переможців у номінаціях – “Вечірній образ на довгому волоссі”, “Плетіння”, “Ексклюзивний фантазійний образ”.

Хороші результати продемонстрували учні Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, посівши призові (І-ІІІ місця) у номінаціях: “Вечірній образ на довгому волоссі” та “Плетіння”. Також відзначені учнівські роботи (ІІ-ІІІ місця) в номінації “Ексклюзивний фантазійний образ” ДНЗ “Мукачівський центр професійно-технічної освіти” та Хустського професійного ліцею сфери послуг.

Переможцем конкурсу визнано Семере Джесіку, ученицю Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету (майстер виробничого навчання – Татарінова А.П.), яка посіла І місце, ставши володаркою  гран-прі.

Конкурсантів нагороджено дипломами, сертифікатами та цінними подарунками.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти 
у Закарпатській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу