Минулого тижня в навчально-науковому інституті педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка проведено ІІІ Фестиваль відкритої творчості «Студентська ліра».

Автором ідеї проведення фестивалю є заслужений працівник культури України, професор Володимир Шинкарук. Мета доброчинного заходу – проявити благодійність, виявити гуманне ставлення до військових 95–ї аеромобільної бригади, які перебувають на сході України; збір коштів для потреб української армії; долучення до збору коштів на лікування фундатора фестивалю Володимира Федоровича Шинкарука, який нині бореться за життя у відділенні інтенсивної терапії Житомирської обласної лікарні імені О.Ф. Гербачевського.

 «Людина починається з добра», – саме ці слова прозвучали на початку мистецького заходу, на якому лунали чарівні пісні, зворушливі поезії. Крім того, глядачі мали можливість ознайомитися з японським бойовим мистецтвом, оглянути танцювальні композиції, побачити загадкове танцювально-світлове шоу.

Визначити переможця фестивалю було надзвичайно складно, адже всі 25 учасників виявились неймовірно талановитими. Перше місце поділили два номери: тріо Тетяна Шиян, Сергій Амоленкан та Анна Краснобока з піснею «Човен» і танцювально-світлове шоу у виконанні Олександри Савицької та Петра Вербовського. Друге місце отримав Михайло Гриценюк із піснею «Море слів». Третє дісталося Олександру Люшненку з піснею «Василина».

 ЖДУ імені Івана Франка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу