Українська делегація у складі міністра освіти і науки України Сергія Квіта, голови Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілії Гриневич, заступника міністра освіти і науки Павла Полянського, керівника департаменту професійно-технічної освіти МОН В’ячеслава Супруна, директора освітніх програм Міжнародного благодійного фонду «Відродження» Георгія Касьянова, президента Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тараса Фінікова відвідала Королівство Бельгія і Королівство Нідерландів з метою вивчення досвіду цих країн в організації професійної освіти.

Делегація зустрілася з представниками органів державної та місцевої влади, а також з освітянами в Брюсселі, Антверпені та Леувардені. Особливу увагу приділили питанням міждисциплінарності закладів професійної освіти, тісного зв’язку з ринком праці, залежності від державної політики, а також принципів прийняття важливих рішень усіма зацікавленими сторонами (stakeholders). Цей досвід сприятиме реформуванню професійно-технічної освіти в Україні.

Нагадаємо, українська делегація на чолі з міністром освіти і науки перебувала в Нідерландах із 18 до 22 листопада 2014 року з метою вивчення європейського досвіду організації та функціонування професійної освіти.

У Європейському Союзі система професійно-технічної освіти вважається однією з найефективніших.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *