За сприяння департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації днями у Львівському обласному Будинку вчителя відбувся традиційний обласний фестиваль-конкурс «Співоча освітянська родина». Тут виступили талановиті освітянські родини, учителі, працівники дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. У фестивалі взяли участь 50 колективів Львова та області. 

Відкрив фестиваль-конкурс студентський хор Львівської Національної музичної академії ім. М. Лисенка (керівник – Ігор Даньковський).

Із вітальним словом до присутніх звернулася начальник управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Світлана Книшик.

Журі фестивалю-конкурсу очолив ректор Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, член-кореспондент Національної академії мистецтв, народний артист України, професор Пилатюк Ігор Михайлович. Також до складу журі увійшли: заслужена артистка України, викладач вокалу Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Гавриш Галина Іванівна; заслужений артист України, соліст Львівської Національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, голова постійної комісії з питань культури Львівської обласної ради Ковальчук Роман Ярославович; представник Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Гевал Леся Богданівна.

Переможцями обласного фестивалю-конкурсу «Співоча освітянська родина» стали:

Гран-прі фестивалю – квартет «Гамалія», Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 6 (керівник – Степан Хміль);

Номінація «Соло»:

І місце – Сікан Оксана, ЦДЮТ МЖК-1, Сихівський р-н м. Львова;
І місце – Якторович Надія, Щирецька ЗОШ № 2 Пустомитівського р-ну;
І місце – Антонів Віктор, Бродівський ЦДЮТ;
ІІ місце – Ясіновська Мар`яна, Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
ІІ місце – Пугач Світлана, ДНЗ № 29, Галицький р-н м. Львова;
ІІ місце – Лесь Христина, НВК «Школа-садок «Софія», м. Львів;
ІІІ місце – Чорній Марія, ДНЗ № 29, Галицький р-н м. Львова;
ІІІ місце – Смолин Володимир, ССЗШ № 52, Галицький р-н м. Львова;
ІІІ місце – Галас Олег, Борщовицький НВК Пустомитівського р-ну;
ІІІ місце – Худа Христина, Соколівський НВК Пустомитівського р-ну.

Номінація «Дует»:

І місце – Гак Віра, Петрів Лариса, ДНЗ № 183, Сихівський р-н м. Львова;
ІІІ місце – Паук Орися, Рожак Марія, Новострілищанська ЗОШ І-ІІІ ст. Жидачівського р-ну;
ІІІ місце – Мочерад Неля, Бобиляк Ярослава, Зимноводівська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Пустомитівського р-ну.

Номінація «Тріо»:

ІІІ місце – Грициняк Іван, Лопас Ірина, Блажко Юрій, Мавковицький НВК Городоцького р-ну;
ІІІ місце – Тріо родини Боднар (керівник – Боднар Галина), НВК «Школа І ст. – гімназія», м. Львів.

Номінація «Квартет»:

ІІІ місце – Родина Тереховських (керівник – Тереховська Мирослава), ДНЗ № 156 ясла-садок, м. Львів-Винники.

Номінація «Ансамбль»:

І місце – Ансамбль Жовтанецького НВК І-ІІІ ст. Кам`янко-Бузького р-ну (керівник – Романів Надія);
І місце – Ансамбль Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Пустомитівського р-ну;
ІІ місце – Ансамбль Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Яворівського р-ну (керівник – Юськів Наталія);
ІІІ місце – Вокальний ансамбль «Гомін», Щирецька ЗОШ № 1 Пустомитівського р-ну;
ІІІ місце – Ансамбль Новороздільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (керівник – Подоляк В.І.).

Номінація «Авторська пісня»:

І місце – Чорна Любов, Осінчук Любов, Бродівський ДНЗ № 9.

Номінація «Патріотична пісня»:

І місце – Ансамбль Соколянського НВК Мостиського р-ну (керівник – Паславський Роман);
ІІ місце – Шлиян Василина, ДНЗ с. Давидів Пустомитівського р-ну;
ІІІ місце – Добуш Надія, Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. У. Кравченко Перемишлянського р-ну.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *