Кожен старшокласник хоч би один раз уявляв себе у кріслі генерального директора великої компанії чи навіть власної фірми. І часто такі мрії – не лише амбіції, а й перший прояв ділового таланту, який можна розвинути на благо самої молодої людини та всієї вітчизняної економіки.

Саме тому alma mater багатьох успішних бізнесменів – Київський національний університет імені Вадима Гетьмана – та Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) проводять для юних, талановитих і амбіційних старшокласників Всеукраїнський молодіжний бізнес-турнір «Стратегія фірми». Започаткований у 2014 р. з ініціативи директора навчально-тренінгового центру економіки та управління підприємством КНЕУ П.Г. Банщикова, він має на меті виявити представників майбутньої економічної та бізнес-еліти. Турнір проходить за підтримки KPMG – всесвітньої мережі фірм, що надають юридичні, податкові та консалтингові послуги.

Учасники бізнес-змагання, що відбудеться в середовищі симуляції ViAL+, отримають в управління віртуальні компанії зі стартовим капіталом і повний доступ до всіх відділів цього підприємства: виробничого, аналітичного, маркетингу і збуту, фінансового, бухгалтерії і кадрів. У боротьбі за першість молодий підприємець використовує набуті в школі знання з економіки на практиці, пізнає закони ринку, самостійно приймає важливі рішення та оцінює їх результативність. Це спонукає старшокласників до чіткого вибору професії, націлює їх на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду.

У турнірі завжди присутня жива конкурентна взаємодія та ділова комунікація. Учасники можуть домовлятися з конкурентами про купівлю-продаж сировини, орендувати торгові площі, навіть створювати холдинги. Як і в реальному житті, свобода їхніх дій необмежена!

І Всеукраїнський турнір для школярів «Стратегія фірми» зібрав 135 учнів із різних регіонів України. За час його проведення неординарні та ефективні рішення бізнесменів-початківців приємно дивували досвідчених економістів. Сподіваємося, що «Стратегія фірми-2015» покаже ще кращі результати!

Запрошуємо директорів шкіл, учителів і батьків залучати до турніру своїх учнів і дітей. Зареєструватися можна за цим посиланням. Хай щастить!

Віталій Паздрій, генеральний директор КІНТ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *