Викладачі, які станом на 1 вересня 2014 року не переїхали зі своїми вищими навчальними закладами до інших регіонів України та залишилися працювати на підконтрольних терористам територіях, вважаються звільненими. Про це вчора повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час круглого столу в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

Зокрема, Сергій Квіт зазначив, що для врегулювання трудових відносин між навчальним закладом, переміщеним із зони антитерористичної операції, та працівником, який не переїхав разом із цим закладом, а залишився працювати на контрольованих бойовиками територіях, у законопроекті «Про забезпечення права на освіту осіб, які проживають на території проведення антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення» є норма, що дає підстави для звільнення такого працівника та врегульовує це питання, оскільки подібний випадок не передбачений у Кодексі законів про працю.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт сподівається, що цей законопроект буде розглянутий і прийнятий Верховною Радою України восьмого скликання.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *