Нещодавно на базі шахти «Октябрська» публічного акціонерного товариства «Кривбасзалізрудком» у рамках міської секції педагогічних працівників гірничо-металургійних професій Криворізького-навчального міського центру професійно-технічної освіти проведено семінар-практикум на тему «Організація виробничого навчання та виробничої практики на підприємстві, відпрацювання програм професійної підготовки з гірничих професій».

У роботі семінару взяли участь викладачі, майстри виробничого навчання, учні гірничих професійних ліцеїв: Криворізького професійного гірничо-технологічного, Криворізького професійного гірничо-електромеханічного, Криворізького професійного гірничо-металургійного.

У процесі роботи семінару та проведеної екскурсії учасники ознайомилися з сучасним обладнанням і технологіями видобутку руди на шахті «Октябрська», процесом розвантаження скіпа з рудою та підйомом на копер шахти.

Особливий акцент було зроблено на вивченні сучасних технологій, новітнього устаткування, матеріалів і умов виробництва, а також на викладанні спеціальних предметів, змісті роботи майстра виробничого навчання в період виробничої практики та досвіді проходження стажування педпрацівників Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею у виробничих підрозділах ПАТ «КЗРК», що значно посприяло підвищенню їхнього професійного рівня.

Педагогам було запропоновано на допомогу підручники «Охорона праці у гірничій галузі», «Термінологічний довідник» і «Гірничо-прохідницькі машини і комплекси», створені педагогічними працівниками Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.

Тісна співпраця гірничих ліцеїв із комбінатом у рамках соціального партнерства – це шлях до підвищення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників гірничих професій.

                  За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *