З огляду на складну суспільно-політичну ситуацію на сході України та продовження збройного конфлікту на території міста Донецька, Донецький державний університет управління проводитиме свою освітню діяльність на базі Маріупольської філії Донецького державного університету управління в Донецькій області. 

Відповідний наказ МОН від 18.11.2014 № 1348 розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства.

Керівництво університету звернулося (оригінальний текст Звернення див. нижче) до студентів, аспірантів (докторантів) і співробітників Донецького державного університету управління, які мають бажання продовжити працювати (навчатися) в системі освіти та науки України, з проханням ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ (конфіденційність гарантована) або ж повідомити університет будь-яким іншим способом про своє бажання працювати (навчатися) в цьому вищому навчальному закладі.

Усі працівники Донецького державного університету управління, які бажають продовжувати працювати в університеті, мають приступити до виконання своїх обов’язків з 01 грудня 2014 року.

ЗВЕРНЕННЯ ДО СТУДЕНТІВ, ВИКЛАДАЧІВ, СПІВРОБІТНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УПРАВЛІННЯ

Шановні студенти, викладачі та співробітники Донецького державного університету управління!

З огляду на складну суспільно-політичну ситуацію в м.Донецьку та неможливість продовжувати навчальний процес в стінах університету згідно стандартів і вимог Міністерства освіти і науки України, після проведення консультацій з керівниками органів влади і органів місцевого самоврядування Донецької області, вважаємо за необхідне:

1. До завершення збройного конфлікту на території міста Донецьк проводити освітню діяльність Донецького державного університету управління (згідно з наявною ліцензією та сертифікатами про акредитацію) на території міста Маріуполь (наказ МОН від 18.11.2014 № 1348).

2. Усі викладачі, співробітники, аспіранти (докторанти) та студенти Донецького державного університету управління, які мають бажання продовжити працювати (навчатися) в Університеті (чи взагалі в системі освіти та науки України), повинні ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ  (конфіденційність гарантована) або ж повідомити університет будь-яким іншим способом про своє бажання працювати (навчатися) в університеті.

3. Усі працівники Донецького державного університету управління, які не звільнилися за власним бажанням (або які звільнилися у зв’язку з військово-політичною ситуацією, проте бажають продовжувати працювати в університеті), мають приступити до виконання своїх обов’язків, починаючи з 01 грудня 2014 року.

4. Міністерство освіти і науки України підтверджує свої зобов’язання щодо повного погашення всієї заборгованості щодо виплати заробітної плати працівникам університету та налагодження подальшої її стабільної виплати, як тільки будуть проведені всі необхідні дії щодо реєстрації університету в новому відділенні Державної казначейської служби України в місті Маріуполь.

5. Студенти, які згідно з розпорядженням Кабінету Міністру України від 27 серпня 2014 року № 785-р скористалися наданим їм правом і були «тимчасово допущені до занять» у будь-якому  вищому навчальному закладі на території України, мають право приступити до занять у Донецькому державному університеті управління (з 01 грудня 2014 року) на території міста Маріуполь.

6. Студенти, які за власним бажанням перевелися до іншого навчального закладу можуть бути переведені за їхнім бажанням до Донецького державного університету управління у порядку, передбаченому  Положенням про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженим наказом МОН України № 245 від 15 липня 1996 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *