Студентська команда історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяла участь у Міжнародному студентському турнірі з історії, який відбувся 18 – 20 листопада 2014 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Команда майбутніх істориків у складі Олександри Квасневської, Віталія Колесніка, Ольги Перепелюк та Дарії Рябоконь виступила блискуче. Турнір показав, що уманці не лише не поступаються, а й перевершують студентів Києва, Львова, Дніпропетровська, Вінниці, Черкас, Чернігова. Запекла, цікава і драматична фінальна гра виявила, що команда історичного факультету зайняла друге місце, поступившись переможцям із Тернополя лише одним балом. Варто відзначити, що до перемоги команду готували викладачі історичного факультету, а тренером-наставником переможців є завідувач кафедри загальної історії, професор Ігор Кривошея.

Разом із командою УДПУ, але з нижчим рейтингом, друге місце посіла також команда Києво-Могилянської академії. Ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк назвав команду УДПУ «відкриттям турніру», а журі в неофіційному опитуванні щодо визначення найкращого гравця турніру визнало найкращою Олександру Квасневську.

УДПУ  імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу