Ранок більшості українських п’ятикласників цієї середи, 20 листопада, розпочався з приємного хвилювання та пригадування того, чого навчили в школі за п’ять років. Сьогодні їм складати тести з української мови. Так Міністерство освіти і науки спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти та Національною академією педагогічних наук перевіряють навчальні заклади на якість підготовки учнів та рівень викладання предметів.

Однокласниці Іра, Аня й Катя до державного моніторингу знань готувалися особливо уважно: вдома повторювали вивчене і на уроках ґав не ловили.
Директор спеціалізованої школи з поглибленим вивченням української та іноземної мов Ірина Сидоренко каже: «Моніторинг знань проходить на «відмінно»: діти до тестувань готові і збірники із завданнями купувати не доводиться, як у МОН і обіцяли».

Моніторинг знань у Міносвіти вважають таким собі лакмусовим папірцем, із допомогою якого планують у майбутньому вдосконалити освітній процес у школі.
Кожен збірник тестів містить 10 варіантів, однак учням напередодні пропонують лише 4 із них, які визначає Міністерство освіти, тому підготуватися до перевірки реально – кажуть педагоги. До того ж тестування учнів – завдання не з нових.

А п’ятикласникам хоч щодня моніторинг подавай, кажуть – не страшно, бо вже розуміють: знаннями можна по-дитячому похизуватися і по-дорослому застосувати в майбутньому.

Результати тестувань у мініосвіти обіцяють оприлюднити в березні – потрібен час на опрацювання. А поки значна частина моніторингу ще попереду, тому п’ятикласники бажають удачі всім українським школярам.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *