Міська влада опікується освітянами та робить усе, щоб вони й надалі отримували муніципальну надбавку, повідомляє сайт КМДА.

«Наразі ми фактично воюємо з Кабміном у зв’язку з розглядом законопроекту, що значно звужує соціальні гарантії для освітян.

На минулій сесії Київради я ініціювала звернення депутатів до Верховної Ради, до Кабміну та до Президента, щоб не зменшувати соціальних гарантій для працівників освіти. Ми знаємо, що цей законопроект дає змогу в ручному режимі регулювати надбавки вчителям за вислугу років, за навантаження, за кабінети, за перевірку зошитів та за класне керівництво. Крім того, відповідно до цього документа, збільшується навантаження на вчителів і на вихователів дитячих садків. Я вірю, що ми зможемо згуртуватися навколо цього питання, адже Львівська міська рада теж ініціювала таке звернення. Загалом, на мою думку, нам треба збільшувати соціальні гарантії держави та базову ставку для освітян», – зауважила заступник голови КМДА Ганна Старостенко в прямому ефірі програми «У центрі уваги» на ТРК «Київ».

Крім того, заступник голови КМДА наголосила на тому, що муніципальну надбавку для столичних освітян міська влада намагатиметься зберегти і наступного року. У вирішенні цього питання насамперед необхідно пам’ятати, що виплата муніципальної надбавки можлива лише за наявності коштів у бюджеті столиці.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу