Днями в Хмельницькому національному університеті відбулася благодійна акція. Метою акції був збір коштів для бійців, які воюють у зоні АТО. Кошти, зібрані від продажу таких власноруч виготовлених виробів, як ляльки-мотанки, плетені, текстильні та солом’яні іграшки, художні полотна, а також від продажу домашньої випічки, будуть перераховані на потреби української армії.
Студентство університету вкотре виявило патріотизм і долучилося до акції зі збору коштів на допомогу бійцям АТО. Так, у холі університету відбувся благодійний захід із збору коштів.

Варто відзначити неабияку зацікавленість адміністрації, професорсько-викладацького складу та студентства в доброчинному заході, оскільки кожен перехожий долучався до акції. Загалом під час акції було зібрано майже 6 тисяч гривень, за які купуватимуть теплий одяг для військовослужбовців.

У Хмельницькому національному університеті продовжується збір коштів на придбання необхідних речей військовим Хмельниччини. Тож не будьмо байдужими та долучаймось до акції, оскільки наша сила у єдності!

За інформацією ХНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу