Столична влада докладає максимум зусиль, аби діти в київських школах і дитячих садочках харчувалися повноцінно. Про це заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

За словами Ганни Старостенко, забезпечення харчуванням у дошкільних і навчальних закладах наразі не відповідає нормам, затвердженим у Кабінеті Міністрів України. Адже скласти повноцінне меню, що міститиме належну кількість поживних речовин, вітамінів, кальцію, амінокислот та мінералів і водночас коштуватиме від 6,5 до 9 гривень, майже неможливо. Крім того, столичні учні та дошкільнята, які потребують дієтичного харчування, отримують його, а це також потребує окремих затрат, однак Київ у цьому плані є унікальним, адже не кожне місто має змогу приділяти належну увагу таким дітям.

«З огляду на всі наявні проблеми, міська влада зробить усе, аби діти у столичних школах і садочках харчувалися повноцінно. Наразі ми шукаємо нові інтелектуальні рішення для вирішення питання харчування в освітніх закладах столиці. Щодня я зустрічаюся з фахівцями, представниками Міністерства освіти, батьківськими комітетами, директорами шкіл та садочків, і ми всі разом намагаємося знайти вихід із цієї ситуації», – сказала Ганна Старостенко.

Також заступник голови КМДА зазначила, що міська влада працює над запобіганням зловживанням під час проведення тендерів на забезпечення продуктами харчування дошкільних і навчальних закладів столиці. Наразі цю проблему керівництво міста пропонує вирішити шляхом проведення прозорих публічних загальноміських тендерів та укладення рамкових угод районних адміністрацій із постачальниками продуктів харчування. Така процедура дасть змогу міській владі здійснювати контроль за якістю наданих послуг, що наразі є неможливим.

kievcity.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу