У Львові учні середньої загальноосвітньої школи № 90 виготовляють засоби маскування для тих українських воїнів, які виконують завдання в рамках проведення антитерористичної операції на сході України.

Анатолій Шевчук, підполковник запасу,  який викладає предмет “Захист Вітчизни”, розповів про знайомство з волонтеркою Людмилою Урсул, яка безпосередньо шиє костюми, і запропонував допомогу дітей свого військового гуртка “Сокіл”. Після цього зав’язалась тісна спрівпраця волонтерів і школярів.

Спершу учні збирали лише клаптики тканини та окремі нитки з мішковини й передавали тим, хто шиє маскувальні костюми. Але тепер, коли до їх роботи долучилась викладач праці Юлія Дідич, діти починають самі шити костюми. Цей костюм складається зі штанів та курточки, що додає воїнам мобільності. Крім того, для стрічок використовуються відрізки та відходи від так званої піксельної матерії, що зменшує видимість в електронних засобах. Також підполковник запасу Анатолій Шевчук запропонував вшивати до костюму спеціальні защіпки, на які кріпляться штучні листочки від букетів і квітів, що значно підвищило якість маскування.

Серед планів дітей – шити для військових не лише костюми на зразок “кікімора”, а ще й виготовляти костюми “тінь”.

За матеріалами 5.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу