Учора  в Одеській обласній державній адміністрації пройшло чергове засідання регіонального штабу з питань соціального забезпечення вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей. Засідання відкрив заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Васильович Калинчук. На розсуд присутніх був представлений проект обласної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення, тимчасово переміщених із зони проведення АТО. 

Усього до Одеської області від початку проведення АТО, за офіційними даними, прибуло майже 20 тисяч осіб, із них половина дітей, і півтисячі інвалідів.

Директор департаменту освіти і науки Тетяна Олександрівна Лазарєва подякувала волонтерам за  зимовий одяг для  дітей-сиріт, які переведені з інтернатів Луганської та Донецької областей до закладів Одеської області, та розповіла про святкові заходи для них. «Діти-сироти з Луганської та Донецької областей отримають подарунки і будуть учасниками святкових заходів до дня Святого Миколая, Нового року та Різдва Христового. Свято у всіх знедолених дітей буде!» – наголосила Тетяна Олександрівна. Також було проінформовано присутніх про благодійний телерадіомарафон, що його оголошено Одеською державною телерадіокомпанією на день Святого Миколая для допомоги дітям-сиротам, яких було евакуйовано до Одеської області із зони АТО.

До присутніх звернувся начальник регіонального штабу, заступник начальника Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області Юрій Богданович Кунтій, який привернув увагу до питання опалення закладів, де проживають вимушені переселенці.

На засіданні штабу також обговорювались питання  реєстрації та надання компенсаційних виплат вимушеним переселенцям.

За інформацією департаменту освіти і науки Одеської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу