Національна оперета запрошує 7 грудня о 12:00 на прем’єру дитячої музичної вистави «Кицькин дім» за мотивами казки С. Маршака на музику П. Вальдгарда.

Дитяча вистава, за словами постановочної групи, сподобається як найменшим глядачам, так і дорослій публіці, адже теми, що порушуються у спектаклі, звучать сьогодні надзвичайно актуально і не по-дитячому: підлість і зрада колись добрих «друзів»-сусідів, співчуття і допомога побратимів у скрутну хвилину, моральний занепад особистості та її якісне переродження. Дорослі глядачі у сюжеті дитячого мюзиклу з легкістю розпізнають картини реального життя сучасної України…

Kickin_domЗаможна, гонорова і примхлива Кішка живе в гарному, великому будинку в оточенні дорогих речей. Її частування, одяг і… навіть особистий охоронець кіт Василь викликають заздрість «друзів»-сусідів. Однак стається лихо – пожежа нищить будинок разом з усім його добром. Залишившись без даху над головою, Кицька йде просити притулку у своїх «друзів». Проте ні Курка, ні Коза, ні Свиня не пускають нещасну Кицьку навіть переночувати. Тільки бідні племінники, кошенята-сироти, яких раніше тітка Кішка й знати не хотіла, відмовляла в шматку хліба, відчиняють для неї двері своєї скромної хатинки… Колишня світська левиця стає доброю, турботливою Кицькою і разом із племінниками та котом Василем будує новий дім, у якому немає місця заздрощам, зраді та нещирості.

За образами тварин у виставі «Кицькин дім» приховані характери живих людей, а їхня поведінка, чвари, небажання йти на компроміс дзеркально відображають стосунки у сім’ях, колективі, суспільстві загалом. Ще одна важлива тема – правила поведінки з вогнем. Казкові персонажі в реалістичному сюжеті казкового твору на власному прикладі доведуть: вогонь може бути як найліпшим другом, так і безжальним ворогом.

Гротеском і добрим гумором пронизаний соковитий віршований текст вистави. Різнокольорові, кумедні костюми точно і влучно підкреслюють характерні риси й особливості кожного персонажа. Малеча буде у захваті від бурхливого дійства на сцені та швидких змін подій. За лічені секунди чудернацькі, кольорові декорації-трансформери переноситимуть глядачів із розкішного будинку бізнес-леді Кицьки до курятника, свинарника чи скромної хатинки сиріт-кошенят…

Яскрава і цікава вистава стане гарним подарунком дітям і дорослим напередодні новорічних свят.

12:00 – початок вистави;

13:30 – обговорення вистави представниками ЗМІ з постановочною групою.

Акредитація за тел.: 287-74-84, 096-629-25-18

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *