У Міністерстві освіти і науки, мо­лоді та спорту України під голо­вуванням заступника міністра Бори­са Жебровського відбулася зустріч із представниками різних релігій­них конфесій. Зокрема Української православної церкви Київського па­тріархату, Української православної церкви Московського патріархату, Української Автокефальної право­славної церкви, Української греко-католицької церкви, Римо-католицької церкви і інших релігійних об’єднань та товариств.

Борис Михайлович зазначив, що основною метою зібрання є можливість почути позицію представників кож­ної конфесії. Під час зустрічі йшлося про суспільне визнання духовної осві­ти в Україні, державне ліцензування та акредитацію таких закладів духовної освіти, визнання Україною дипломів зарубіжних закладів духовної освіти, відкриття закладів освіти під патрона­том релігійних організацій.

Заступник міністра зазначив, що у вересні в Києві відбудеться Форум мі­ністрів освіти Європи в рамках го­ловування України в Раді Європи. І під час заходу обов’язково обговорю­ватимуться питання релігійної толе­рантності.

Результат зустрічі — створення спільної робочої групи представників релігійних конфесій і міністерства.

 «Освіта України» № 49-50

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу