Останнім часом до Міністерства освіти і науки надходять звернення від громадян і запити від засобів масової інформації щодо проведення серед українських школярів конкурсу «Клас майбутнього з ЮніорБанком».
Із цього приводу МОН офіційно заявляє, що жодного стосунку до комерційних проектів, зокрема й до вищеназваного заходу, не має. Проведення цього конкурсу – приватна ініціатива комерційної структури, що, ймовірно, в такий спосіб намагається просувати свої послуги.

Організатори конкурсу не зверталися до Міністерства за сприянням і не погоджували з МОН України його проведення. Посилання на проект Концептуальних засад розвитку електронної освіти в Україні, що міститься на інформаційних матеріалах щодо конкурсу, також є власною ініціативою організаторів конкурсу без будь-якого погодження з міністерством. До речі, цей документ був оприлюднений попереднім керівництвом міністерства ще в лютому 2013 року – як проект для громадського обговорення; досі МОН не ухвалило рішення щодо його затвердження.

Міністерство освіти і науки закликає керівників місцевих органів управління освітою та навчальними закладами, педагогічні колективи та батьківську громадськість селективно підходити до участі в різноманітних проектах, що пропонуються бізнесовими структурами задля досягнення певних цілей.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу