Майбутні кваліфіковані фахівці, учні професійно-технічних навчальних закладів Тернопільської області щоденно зголошуються надавати допомогу для збереження життя солдатам, які воюють у зоні АТО і захищають територіальну цілісність України.

Нещодавно учні Тернопільського вищого професійного училища № 4 ім. Михайла Паращука виготовили й передали представнику Об’єднання заради громади «Ядро» 1600 спиртівок й елементи до буржуйок. Спиртівки необхідні бійцям на сході України, які живуть у складних умовах і не завжди можуть розпалити багаття, аби приготувати собі їжу чи погрітися.

На прохання зробити спиртівки для українських бійців також відгукнулися в Галицькому коледжі, Підгаєцькому професійному аграрному ліцеї, Кременецькому професійному ліцеї, Бучацькому профтехучилищі.

Також надійний тил нашій армії успішно забезпечують:

Тернопільський центр професійно-технічної освіти – на замовлення Міністерства оборони України та потреб воїнів АТО шиють костюми з водовідштовхувальних матеріалів, утеплені куртки і комбінезони;

Тернопільський ВПУ сфери послуг і туризму – пошили понад 2,5 тис. одиниць нижньої білизни, 450 – теплого одягу, надіслали 450 одиниць дорожніх кравецьких наборів;

Тернопільський ВПУ технологій і дизайну – придбав і передав для потреб мужніх захисників Батьківщини м’ясні вироби, пакети борщової заправки, калину з цукром, квашену капусту, ліки (на 1 тис. грн.), теплий одяг;

Підгаєцький професійний аграрний ліцей і Лановецька філія ПТУ № 25 м. Збаража – організували солодкі ярмарки, а кошти, виручені від продажу власних виробів, відповідно, 5,5 і 2,4 тис. грн., учні перерахували на потреби української армії. Крім цього, підгаєцькі ліцеїсти виготовили понад 300 спиртівок і передали воїнам закуплений сухий спирт.

Свою увагу, тепло й підтримку в цей складний час спрямовують практично в усіх закладах профтехосвіти, використовуючи будь-яку нагоду, щоб бути максимально корисними для воїнів, які боронять східні рубежі України.

За інформацією департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу