Уряд України планує підписати угоду (у формі обміну листами) з урядом Китайської Народної Республіки про надання Міністерству освіти і науки України комп’ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів України. Відповідним розпорядженням 26 листопада схвалено текст проекту угоди. Повноваження на її підписання надаються заступникові міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговому представникові України. Підписання угоди дасть змогу отримати безоплатну допомогу з боку уряду КНР – комп’ютерне обладнання (23 500 комплектів) на загальну суму 90 млн. китайських юанів (14,6 млн.доларів США).

Специфікацію комп’ютерного обладнання розроблено отримувачем – Міністерством освіти і науки України. Погоджене сторонами обладнання відповідає світовим стандартам і сприятиме комп’ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів України й поліпшенню інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі.

Нагадаємо, що 24 лютого 2012 року було підписано аналогічну Угоду, в рамках якої китайська сторона вже надала комп’ютерне обладнання (17 193 комплекти) на суму 80 млн. китайських юанів (13 млн. доларів США) для загальноосвітніх навчальних закладів України, де навчаються діти з сімей, постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Починаючи з 2002 року, між Україною та Китаєм укладено 12 міжурядових договорів на загальну суму 370 млн. китайських юанів (понад 54,3 млн. дол. США).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Уряд планує підписати Угоду з КНР про надання комп’ютерного обладнання для українських шкіл”
  1. Головные щоб не прислали комп’ютери з вiйсковим китайским лiнуксом, а бiднi вчителi знов незнатимуть до з ним робити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *