Днями в палаці спорту Національного університету “Львівська політехніка” відбувся фінал Кубка з вільної боротьби серед студентських команд вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації Львівської області. Упродовж навчального семестру за право потрапити до фіналу змагалися команди п’яти вищих навчальних закладів. Відповідно до регламенту змагань, турнір проводився за коловою системою, а дві команди, які набрали найбільшу кількість очок, ставали фіналістами.

За підсумками першого етапу змагань, право боротися за кубок у фіналі отримали збірні Національного університету “Львівська політехніка” та Львівського національного аграрного університету.

Перемогу у фіналі з рахунком 6:2 впевнено здобули борці Львівської політехніки. Срібні медалі та друге місце вибороли студенти Львівського національного аграрного університету, а бронзовими призерами змагань стала команда Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького.

Нагороджували переможців срібний призер ХХІХ літніх Олімпійських ігор у Пекіні, лідер збірної України з вільної боротьби Андрій Стаднік, дворазова олімпійська призерка Марія Стадник і начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Змагання на Кубок Львівської області серед студентських команд організовувало Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Як наголосив начальник відділення Анатолій Ігнатович, мета змагань – пропаганда спорту серед студентів, зокрема, залучення їх до занять вільною боротьбою, а також налагодження дружніх зв’язків між студентськими спортивними колективами Львівщини.

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу