Дніпропетровський ліцеїст доторкнувся до колайдера у підмосковному Дубні - 2

У Дніпропетровському ліцеї інформаційних технологій вчора, 11 липня, викладачі та школярі ділилися враженнями на прес-конференції про те, як їм поталанило попрацювати у провідних фізичних лабораторіях світу. У науковому брифінгу під назвою «Дніпропетровські школярі та викладачі змогли попрацювати в провідних фізичних лабораторіях світу: на Великому адронному колайдері та міжнародному лінійному колайдері поблизу Дубни» взяли участь директор ліцею інформаційних технологій при ДНУ Сергій Григор’єв, викладач фізики Тетяна Козлова, десятикласник Володимир Шаравара.

«Завдяки програмі співпраці з Малою академією наук, восени минулого року я потрапив до наукової школи в Дубне. Взимку ми провели прямий міст з Cern`ом, міжнародним дослідницьким центром європейського співтовариства, найбільшою в світі лабораторією фізики високих енергій. У ньому взяли участь учні нашого і кращих ліцеїв міста, викладачі університету. Після цього переможець всеукраїнського конкурсу МАН Вечай Костянтин був включений в українську делегацію, що працювала на андронному коллайдері», – розповів Сергій Григор’єв .

«Я дуже задоволений, що зміг доторкнутися до великої науки. Мені дуже сподобалося в Дубні, було цікаво, відбувалися відео-конференції з Cern`ом, нам показували установки, розповідали принцип їх дії, показали майже всі лабораторії в ядерному центрі», – сказав Володимир Шаравара.

За матеріалами 056.ua


Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *