Сьогодні в Київському національному університеті будівництва і архітектури з нагоди річниці Революції гідності відбулася церемонія відкриття Меморіалу герою Небесної сотні, студенту архітектурного факультету Олександру Плеханову.
У заході взяли участь міністр освіти і науки України Сергій Квіт, заступник міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна, заступник міністра регіонального розвитку та будівництва України Анатолій Беркута, голова Державної служби інтелектуальної власності України Алла Жарінова, голова Солом’янської в місті Києві районної державної адміністрації Максим Шкуро, ректор КНУБА Петро Куліков, представники громадськості та ЗМІ.

Під час церемонії відкриття меморіалу міністр освіти і науки Сергій Квіт зазначив, що сповнений гордістю за співвітчизника-героя та висловив співчуття матері загиблого студента Олександра Плеханова.

Захід розпочався хвилиною мовчання. Студентські колективи виконали віршовані композиції, присвячені річниці Євромайдану, а також музичні номери «Пливе кача» та «Повертайтесь живими».

Звертаючись до присутніх, мати героя-студента Плеханова Інна Олександрівна подякувала усім, хто допомагав і сприяв відкриттю меморіалу її сину, всім, хто шанує загиблих героїв: «Я хочу всім нам побажати довшої пам’яті. Адже вони живі доти, поки ми їх пам’ятаємо…»

За інформацією КНУБА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *