Усі вищі навчальні заклади в США відтепер зобов’язані ретельно перевіряти особистості абітурієнтів, щоб запобігти складанню вступних екзаменів підставними особами, повідомляють американські ЗМІ.

Як пише газета USA Today, абітурієнти повинні будуть при подачі заяв до коледжу надавати фото, які кріпитимуть на реєстраційних картках для того, щоб бути допущеними до складання іспитів – перевірки шкільних знань (SAT) і академічних тестів (ACT). Крім того, для посвідчення особи студентам можуть також знадобитися і інші документи, наприклад, водійські права.

За даними прокуратури одного з округів в Нью-Йорку, деякі студенти платили по кілька тисяч доларів іншим особам, які складали іспити за них. Справа дійшла до того, як зазначає USA Today, що замість однієї абітурієнтки на екзамен прийшов чоловік.

За даними газети New York Times, за шахрайство такого роду минулої осені були арештовані двадцять студентів п’яти навчальних закладів округу Нассау на Лонг-Айленді в Нью-Йорку, п’ятеро з яких підозрюються в тому, що складали іспити за інших. Ще 15-ох осіб обвинувачують у тому, що вони отримали від 500 до 3,6 тисячі доларів за ці послуги.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу