Минулого тижня в спортивному залі Житомирського державного університету імені Івана Франка проходило ІІ коло з Чемпіонату міста з баскетболу серед жіночих команд.

У змаганнях узяли участь п’ять команд: збірні Житомирського державного університету імені Івана Франка, Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського державного технологічного університету, Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права та команда дитячо-юнацької спортивної школи.

Дві команди змагалися в Чемпіонаті поза конкурсом, другий склад дитячо-юнацької спортивної школи та команда ветеранів, до якої увійшли тренери-викладачі ДЮСШ № 1 міської ради Тетяна Дернова, Ольга Кравченко, Анна Сафінська, головний спеціаліст департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Анна Данчук, а також викладачі факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка Тетяна Кафтанова та Юлія Костюк.

У головному матчі ІІ кола чемпіонату в спортивному залі Житомирського державного університету зустрілися команди «Ветеран» ы команда ЖНАЕУ. Майже сотня вболівальників спостерігала за цікавою та змістовною грою, яку їм дарували баскетболістки.

Із рахунком 61:38 перемогла команда «Ветеран».

За тур до закінчення чемпіонату був відомий його переможець – це команда ЖНАЕУ (тренер – Тетяна Курилло).

У дев’ятому турі команди ЖДУ та ДЮСШ № 1 між собою визначали, хто стане срібним і бронзовим призерами чемпіонату. З рахунком 45:36 перемогла команда ЖДУ імені Івана Франка (тренер – Юлія Ляшко), яка й посіла друге місце у змаганнях.

На завершення чемпіонату управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради висловило подяку керівництву Житомирського державного університету імені Івана Франка за сприяння у проведенні жіночого чемпіонату м. Житомира з баскетболу сезону 2014 року.

ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу