13 липня перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма зустрівся з аташе з університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Гійомом Коленом.

Під час зустрічі обговорено хід українсько-французької співпраці в галузі освіти і науки, зокрема роботу над текстом Угоди між Україною та Французькою Республікою про визнання дипломів про вищу освіту.

Також визначено концептуальні засади для міжурядової угоди про співпрацю в галузі освіти.

«Хочу зауважити, що у тексті записано не просто «в галузі освіти», а виокремлено середню та вищу освіту. Тому ми готуватимемо такий проект угоди, в якому розкриємо питання співпраці і в середній школі, й у вищій», – зазначив  Євген Суліма.

А Гійомом Колен наголосив, що пожвавлення співпраці між українськими і французькими вищими навчальними закладами в галузі освіти і науки відбувається з обох сторін: «Не тільки українські студенти їдуть навчатися до Франції за програмами академічних обмінів, а й перші французькі студенти в цьому році навчатимуться в українських вищих навчальних закладах за магістерською програмою».

Окрім того, перший заступник міністра доручив директорам департаментів МОНмолодьспорту активізувати співпрацю з французькою стороною в освітній, науковій, інноваційній та культурній сферах.

За матеріалами прем-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу